Anasayfam Yap  -  Favorilerime Ekle  - Facebook'da Paylaş
Radyo Perisi - Net Radyoları
Online net radyolarını dinlemenin keyfini yaşayın!.
RadyoPerisi
Player İndir v2.3
Radyolara Özel
MiniRadyo
Radyolara İstek Paneli
istekmatik.com
               

 Sitemizde 0 televizyon bulunmaktadır.

Anasayfa | Yardım | Destek | İletişim/Radyo Ekle

Şehir

 

 
Sitemizde 34 radyo dinleyicisi bulunmaktadır.


Radyoperisi Yardım Sayfasına Hoşgeldiniz...

- Radyoperisi'ne yer alan radyoları dinleyemiyor ya da dinlerken radyo yayınları sık sık kesiliyor ise:

Radyoperisi'ndeki radyoları dinleyebilmeniz için bilgisayarınızda Windows Media Player programının yüklü olması gerekiyor. Bu nedenle sisteminizde bu programın yüklü olduğundan emin olmalısınız. Eğer sisteminizde yüklü olan Windows Media Player ile ilgili problemler yaşadığınızı düşünüyorsanız, bu konuda Microsoft'un yardım sayfalarına başvurabilirsiniz.

Ayrıca bilgisayarınızda herhangi bir yayını dinleyebilmek için bilgisayarınızın bir ses kartının olması ve ses ayarlarınızın açık olması gerektiğini lütfen unutmayınız.

Eğer Firewall yada Proxy server aracılığı ile internete bağlanıyorsanız, TCP 1755 portunun açık olması gerekiyor. Genellikle Firewall ya da Proxy server kullanımı işyerlerine özgü olduğundan bu işlemi bağlı bununduğunuz iş yerinin bilgi işlem servisinden açtırabilirsiniz.

Ayrıca internet bağlantınızdan kaynaklanan problemler olabilir. Bu nedenle canlı yayınlarımızı daha rahat dinleyebilmeniz için Internet Explorer kulanılmasını tavsiye ediyoruz. Yayınlarımız dinlendiği sırada download işlemi gerçekleştiriyorsanız yayınlarda kesintiler olabileceğini de lütfen unutmayınız.

Son olarak, İnternet bağlantı hızınız düşükse yayınlarımızda kesintilerle karşılaşabilirsiniz.Radyo Perisi ile ilgili herhangi bir öneri, eleştiri veya sorununuz ilgili bize info@radyoperisi.com  adresinden mail atabilirsiniz.


Radyo Perisi'ne gösterdiğiniz ilgiye teşekkürler.
Radyoperisi.com

 

Copyright ©2009-2014 RadyoPerisi.net - © Her Hakkı Saklıdır.